Hea Speedesti külastaja!

Sinu kohalolek kaunistab ja rikastab alati meie võistlust. Speedest on alati olnud peredele suunatud üritus, sest ilma järeltuleva põlvkonnata ei ole tulevikku ei kiirendusrajal ega raja kõrval.

Et päev raja ääres oleks sisukas ja meeldiv nii sulle, kui su perele, siis siin paar nõuannet:

  • Võistluse toimumise territooriumile sisenedes jälgi liikumise trajektoori ja juhiseid. Meil on alati täpselt korraldatud parkimine ja meie meeskond jagab sulle täpseid juhiseid.
  • Tule üritusele kindlasti koos perega,  aga siin sulle paar soovitust. Kuna kiirendusvõistlustel on müratase väga kõrge, siis kindlasti hoolitse selle eest, et sinu pere väiksematel liikmetel oleks kõrvaklapid või kõrvatropid. Lisaks palume sul olla tähelepanelik, et viibiksid ainult pealtvaatajatele mõeldud alas.
  • Neljajalgsed pereliikmed. Speedesti korraldusmeeskond armastab loomi ja otseselt piiranguid võistluse territooriumil loomadele ei sea. Kuna võistlustel on müratase suur, siis võimalusel palume oma neljajalgne sõber koju jätta. Kui see ei ole võimalik, siis palume sul hoida oma neljajalgne sõber rihma otsas ja suuremate koerte puhul palume ka kanda suukorve.
  • Oma toidu ja joogiga võistluste territooriumile sisenemine. Võistluspäev on pikk ja põnev, ning kindlasti soovid selle päeva sees nii süüa, kui ka juua. Speedesti korraldajana tagame sulle territooriumil nii söögi- kui joogivõimaluse. Meie toitlustajad on alati valmis soojal suvepäeval pakkuma sulle jahutavat jooki ja lastele jäätist ja samamoodi on olemas soe söök kogu perele. Oma toidu ja söögi kaasatoomine on lubatud. Klaastaara ei ole ohutuse huvides võistluse territooriumil lubatud ja selle reegli eiramisel on korraldajal õigus see konfiskeerida. Aitäh, et mõistad seda reeglit ja sellest kinni pead!
  • Kaitse oma nahka ja riietu ilmastikule vastavalt. Kiirendusvõistluse eripärast lähtuvalt saame võistlust korraldada avaral ja selleks sobival territooriumil (üldjuhul on see lennuvälja territoorium).  Et mitte muretseda päikesepõletuse või puhuva tuule pärast, siis soovitame sul kehale kanda tugeva kaitsefaktoriga päiksekaitsekreemi ja alati võiks peas olla peakate ja kaasas tuulekaitseks jakk.
  • Kiirendusvõistluse läbiviimine sõltub ilmast . Kiirendusvõistlus on spordiala, kus autodel on palju võimsust ja kiirused on suured. Seega, kui juhtub võistluse käigus sadama vihma, siis võistlus peatatakse kuni raja kuivamiseni. Kui vihm ei lakka, siis võistlus katkestatakse. Sellisel juhul pealtvaatajatele piletiraha ei tagastata, kuna võistluste pidamiseks on juba kõik kulutused tehtud. Palume mõistvat suhtumist.

Soovime sulle põnevat võistluspäeva ja lisaküsimuste korral saab alati helistada telefonil 51 57 507.

Korraldajad

Speedest